Наша мета — виявлення і подальший розвиток творчого потенціалу та здібностей учнів, ми намагаємося сформувати у дітях морально-особистісні якості, художній смак, образно-просторовоме мислення, здібність бачити, відчувати красу та гармонію.

На цікавих та  пізнавальних заняттях учні опановують все: починаючи з малюнка, живопису, основ композиції, ліпленням з глини, аплікації, малювання піском (Sand-Art), і закінчуючи художнім контруюванням.

В нашій студії «Арт-Маестро»:

*Авторські програми навчання, які розробляються з урахуванням індивідуальних особливостей, рівня художніх навичок, цілей і бажаних результатів від відвідування занять.

* Талановиті педагоги-художники, які завжди готові приділяти час усім учням і здатні розкрити творчий потенціал у кожного.

*Професійний підхід і якісне навчання в комбінації із цінами, здатними приємно здивувати. Ми вважаємо, що художня освіта повинна бути доступно кожному.

*Індивідуальний розклад. Можливість вибрати зручний час для відвідування студії.

Отже, всіх, хто прагне творити прекрасне, художня школа-студія «Арт-Маестро» запрошує  відкрити для себе захопливий світ мистецтва, світ творчості, світ краси.

.

.